ZKS Olimpia

Władze klubu
 
Paweł Guminiak - prezes Zarządu
Łukasz Konończuk - w-ce prezes Zarządu 
Jacek Perliński - w-ce prezes ds. młodzieży
Dariusz Kaczmarczyk - w-ce prezes ds. szkolenia
Maciej Romanowski - szef rady sponsorów
 
Stadion
 
Olimpia od początku istnienia występuje na stadionie przy ulicy Agrykola 8, w Elblągu. Zaraz po wojnie w miejscu obecnego stadionu było poniemieckie boisko Jahn-Spielplatz, jednak nowi mieszkańcy miasta szybko przystosowali je do swoich potrzeb. W latach 50. XX wieku w miejscu tym powstał stadion, który służy piłkarzom Olimpii do dziś.
 
 
Obecnie dopuszczone jest wpuszczanie na stadion do 3000 widzów, mimo iż obiekt zaprojektowany został dla 7000 osób. Na początku II połowy 2011 roku ma się zakończyć budowa zadaszenia nad trybuną honorową oraz dostosowywanie obiektu pod kątem licencji I-ligowej. Najzagorzalsi sympatycy drużyny od wielu lat zajmują trybunę Łuk od strony ulicy Agrykola.
 
 
Drużyny Młodzieżowe
 
Olimpia posiada 13 drużyn młodzieżowych, w różnych grupach wiekowych. Młodzi adepci piłkarstwa oprócz treningów, biorą udział w regionalnych rozgrywkach juniorskich oraz turniejach. Największym sukcesem młodzieżowców Olimpii było wicemistrzostwo Polski juniorów, wywalczone w 1989 roku (trener Lech Strembski). Najlepsi zawodnicy z najstarszych roczników po zakończeniu szkolenia mogą być włączani są do składu I drużyny lub dostają szansę ogrania się w drużynie rezerw.
 
Kibice
 
Zespół Olimpii Elbląg ma wielu kibiców, którzy od lat wspierają drużynę na elbląskim stadionie i podczas spotkań wyjazdowych. Na obiekcie przy ul. Agrykola w Elblągu, frekwencja jest daleka od tej jaka zdarzała się w przeszłości (10 tysięcy widzów podczas spotkania 1/16 Pucharu Polski na jesieni 1976 r. czy też około 12 tysięcy ludzi kiedy Olimpia grała w II lidze w połowie lat 70.), jednak wciąż spotkania Olimpii cieszą się największą popularnością wśród fanów piłki nożnej w Elblągu. Obecnie kibice z Elbląga tworzą zorganizowaną grupę, która własnymi siłami i środkami finansowymi, pochodzącymi ze zbiórek wśród kibiców, organizuje doping i oprawę meczu. Organizacją zrzeszającą kibiców Olimpii jest Stowarzyszenie Kibiców Olimpii Elbląg "776 p.n.e.", które współpracuje z Ogólnopolskim Związkiem Stowarzyszeń Kibiców. Stanowisko kibiców wobec wydarzeń w klubie oraz działania sympatyków Olimpii prezentuje tworzona przez kibiców od 1 marca 2005 strona internetowa e-Olimpia.com. Aktywnie działa także grupa Ultras SMG'o6, która dba o organizację opraw na stadionie.
 
Kibice Olimpii przyjaźnią się z fanami dwóch polskich drużyn. Są to sympatycy Legii Warszawa oraz Zagłębia Sosnowiec.
 
Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę klubu www.olimpia.elblag.com.pl